קידום אורגני במנועי החיפוש

בתהליך ה SEO מתבצע מיטוב לאתר בהתאם להנחיות מנוע החיפוש גוגל. בתהליך יקודמו עמודים בתוצאות האורגניות בגוגל על ביטויים נבחרים. חשוב לדעת, תהליך ה SEO הוא תהליך ארוך שדורש סבלנות ואנו חייבים לזכור שהתוצאות יגיעו במידה ונעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר לאחר 3-4 חודשי עבודה.

בשביל להביא גולשים לאתר ישנן מספר אופציות, אנו יכולים לייצר קמפיינים ממומנים שונים בפייסבוק, אינסטגרם, לינקדין ועוד… אנחנו יכולים להפיץ את האתר באמצעות וואטסאפ או לשלוח הודעות סמסים ללקוחות קיימים וללקוחות עבר.
כבודן של כל האופציות האלו במקומן אך אף אחת מהן לא תביא לכם את אותה כמות תנועה כמו תנועה אורגנית של גולשים במנוע החיפוש.

מה זה קידום במנועי חיפוש?

כשגולש מחפש בגוגל מילה מסוימת הוא יקבל תצוגה של תוצאות ממומנות וישר אחריהן את התוצאות האורגניות:
החלוקה היא מאוד ברורה, את המודעות הממונות ניתן לזהות לפי המילה מודעה/ADS
והן יופיעו בחלקו העליון והתחתון של העמוד.
את התוצאות האורגניות נמצא בחלקו האמצעי של העמוד.

מה כולל קידום אורגני במנועי חיפוש

קידום אורגני במנועי החיפוש כולל פעולות שונות אותן אנו מבצעים על מנת לשפר את המיקום של אותו אתר בחיפוש של אותה מילה "מחפושת" בסופו של תהליך אנו נרצה שהאתר אותו אנו מקדמים יופיע כמה שיותר גבוה בתוצאות החיפוש.

האם ישנם יתרונות לקידום אורגני במנועי החיפוש?

קידום אורגני יספק לאתר שלך חשיפה בלתי מוגבלת, בניגוד לקידום ממומן, בו כל קליק יעלה למפרסם כסף, בקידום אורגני תשלמו עבור העבודה של המקדם ולא עבור המיקום בגוגל. חשוב לזכור, קידום ממומן יפסיק ברגע שנפסיק את התשלום לגוגל ולכן, אתר שהתברג למקומות הראשונים בגוגל בצורה אורגנית יזכה לחשיפה בלתי מוגבלת וללא תשלום על הכניסות לאתר עצמו.
לרוב, קידום אורגני מספק כניסות של משתמשים רלוונטיים ואיכותיים יותר מאחר והחיפוש הוא בדרך כלל מאוד רלוונטי ומדויק, מכאן ניתן להסיק כי אחוזי ההמרה יהיו גבוהים יותר.

אנו מספקים שירותי בניית אתרי וורדפרס, קידום אתרים במנועי החיפוש (SEO), אופטימיזציה, ניהול תוכן, שדרוגים וטיפול בתקלות.

דברו איתנו

לכל שאלה, אם אתם רוצים לבנות אתר או לקדם אתר במנועי החיפוש שלחו לי הודעה